CREATIVE DEPO
ПРО НАС
Creative Depo - український бренд з Києва, який створює мерч.
Під час війни ми змогли відновити виробництво і зробили колекцію українського одягу. Вона стрімко шириться світом, щоб кожен міг сказати без слів: я – українець! Саме цю нашу футболку ви бачили у Президента ????????
Частина прибутку передається на допомогу українській армії.
Creative Depo - український бренд з Києва,
який створює мерч.

Під час війни ми змогли відновити виробництво і зробили колекцію українського одягу. Вона стрімко шириться світом, щоб кожен міг сказати без слів: я – українець! Саме цю нашу футболку ви бачили у Президента.

Частина прибутку передається на допомогу українській армії.
ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА
Creative Depo - український бренд з Києва, який створює мерч.
Під час війни ми змогли відновити виробництво і зробили колекцію українського одягу. Вона стрімко шириться світом, щоб кожен міг сказати без слів: я – українець! Саме цю нашу футболку ви бачили у Президента ????????
Частина прибутку передається на допомогу українській армії.
Товар Creative Depo буде доставлений на вибране відділення «Нової пошти».
Термін виробництва: близько 10 робочих днів.
Термін доставки: 1-3 календарні дні.
Вартість: за тарифами «Нової пошти».

Товар можна оплатити двома способами:
1) Готівкою або карткою при отриманні посилки у відділенні «Нова пошта» (Оплата за накладений платіж 2% + 20 грн за послугу пересилання грошових коштів);
2) Повною або частковою передплатою за реквізитами.
ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ
Повернення замовлених товарів Creative Depo здійснюється у випадках і згідно з умовами, регламентованих Законом України «Про захист прав споживачів».

У разі повернення товару Вам необхідно:
1) зв'язатися з менеджером, з яким велась комунікація та попередити про наміри;
2) відправити куплений товар. Товар має бути новим (без слідів експлуатації та пошкоджень), має бути збережена заводська упаковка;
3) дані для повернення товару Новою Поштою: ФОП Жайворонок Юрій Сергійович. ЄДРПОУ 3555104172. м. Київ, НП 214, тел. 099-330-32-61;
4) повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 7-ми робочих днів з моменту отримання повернення нашим партнером;
5) пересилання повернення здійснюється за рахунок покупця.
УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ
ПУБЛІЧНА ОФЕРТА
Інтернет-магазин «Creative Depo», розташований на доменному імені https://creativedepo.com.ua, організаційно-правова форма ФОП Левченко Денис Володимирович.
За юридичною адресою 27140, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, селище
міського типу Знам'янка Друга, вулиця Колгоспна , будинок 5


Власник торгової марки «Creative Depo» Жайворонок Юрій Сергійович.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться у цій Оферті, включаючи всі Додатки.

1.2. Замовлення Товару на сайті Інтернет-магазину – позиції вказані Покупцем з асортименту Товару, запропонованого для продажу, при оформленні заявки на придбання Товару на сайті Інтернет-магазину або через Оператора.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Інтернет-магазин https://creativedepo.com.ua (далі – Продавець), публікує цей договір, який є публічним договором-офертою (далі Договір) та має відповідну юридичну силу, про продаж товарів, представлених на офіційному інтернет-сайті Продавця на адресу як фізичних, так і та юридичних осіб (далі Покупець).

Відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ) та Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, цей документ є офертою, а факт вчинення Покупцем замовлення, в усній (за телефоном або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електронну пошту) формі та отримання цього замовлення Продавцем – є повним та безумовним прийняттям даного публічного договору та інформації, викладеної на сайті.

Використання послуг та купівля товарів, послуг інтернет-магазином https://creativedepo.com.ua передбачає згоду особи, яка користується послугами або купує товар з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співробітництва, викладеними у цьому документі.

Приймаючи цей договір, Покупець підтверджує, що:

А) на момент придбання товару йому виповнилося 18 років;

Б) інформація, що надається при замовленні товарів чи послуг, є правильною та актуальною;

В) надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни в роботі, акційні пропозиції або іншу інформацію, пов'язану з діяльністю продавця.

На підставі вищесказаного, уважно ознайомтеся з цим договором (публічною офертою) і якщо ви не згодні з будь-яким з пунктів оферти, будь ласка, залиште сайт.

У цьому Договорі, якщо зміст не вимагає іншого, рядки слід тлумачити так:

«Оферта» – публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти договір купівлі-продажу на існуючих умовах, зазначених у Договорі.

"Товар" – перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному сайті Продавця, але не обмежується лише сайтом.

"Продавець" - компанія, що реалізує Товар, представлений в інтернет-магазині, але не обмежується лише сайтом.

«Покупець» – фізична чи юридична особа, що вступили в договірні відносини з Продавцем на умовах, зазначених у Договорі.

«Акцепт» – повне та беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

«Замовлення» – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказані Покупцем під час розміщення заявки на інтернет-сайті Продавця або замовлені будь-яким іншим способом.

«Кур'єрська доставка» – безпосередня передача товару від продавця до Покупця незалежним підрядником, який надає послуги Продавцю відповідно до окремого укладеного договору. Продавець не здійснює самостійно доставку товару.

"Інтернет-магазин" - веб-сторінка продавця https://creativedepo.com.ua

2.2. Замовлення Покупцем Товару, розміщеного на сайті Інтернет-магазину, означає, що Покупець погоджується з усіма умовами цієї Оферти..

2.3. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладання Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

2.4. Адміністрація сайту Інтернет-магазину має право вносити зміни до Оферти без попередження Покупця.

2.5. Термін дії Оферти не обмежений, якщо інше не вказано на веб-сайті Інтернет-магазину.

2.6. Продавець надає Покупцеві повну та достовірну інформацію про Товар, включаючи інформацію про основні споживчі властивості Товару.

3. ЦІНА ТОВАРУ

3.1. Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті Інтернет-магазину.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.

3.3. Зміни ціни на замовлений та/або оплачений Покупцем Товар не допускаються.

3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.5. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

3.6. Продавець має право передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

3.7. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання чи зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті https://creativedepo.com.ua.

3.8. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

3.9. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

4. Політика конфіденційності

4.1. Персональні дані Покупця підлягають обробці Продавцем у відповідності з Законом України №2297-VI від 01.06.2010 року “Про захист персональних даних”.

4.2. Персональні дані Покупців збираються та обробляються Продавцем виключно з метою продажу Товарів, належної реалізації умов Договору та дотримання норм чинного законодавства України.

4.3. З метою забезпечення реалізації відносин щодо купівлі-продажу Товарів на Сайті, Покупець надає свою згоду Продавцю на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, в тому числі служби міжнародної достави та будь-яким Банкам і/або фінансовим установам на розсуд Продавця.

4.4. Власником наданих Покупцем персональних даних є фізична особа-підприємець Жайворонок Юрій Сергійович.

4.5. Продавець має право використовувати технологію “cookies”, щоб відстежувати діяльність Сайту та активність Покупців на ньому.

4.6. Файли “cookies” не збирають конфіденційну інформацію та не передаються третім особам.

4.7. Продавець вживає усіх можливих і достатніх заходів, щодо збереження персональних даних Покупців однак не може гарантувати їх абсолютну безпеку, зважаючи на особливості здійснення діяльності в мережі Інтернет.

РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

ФОП Левченко Денис Володимирович
IBAN UA593052990000026007026233039
ІПН/ЄДРПОУ 3585912377
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 305299
ЄДРПОУ Банку 14360570

Уважно ознайомтеся з текстом публічної оферти, і якщо Ви не погоджуєтесь з будь-яким пунктом оферти, Ви маєте право відмовитися від купівлі Товарів, що надаються Продавцем.
Tilda Publishing
Зв'яжіться з нами
creativedepo.ua@gmail.com
ПРО CREATIVE DEPO
ПОКУПЦЯМ
СПОСОБИ ОПЛАТИ
віза
мастеркард
еплпей
приват